Wij zijn op zoek naar complimentjes!

Bijgewerkt op: 4 apr. 2021

Vandaag is het een bijzondere dag. Vanaf vandaag zijn wij officiële huurders van ons gloednieuwe lokaal in BAASRODE. Maar!


Het is ook NATIONALE COMPLIMENTENDAG! Dit kan natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Want in al onze drukte blijft het ontzettend belangrijk om regelmatig ééns een bedankje en complimentje aan onze vrijwilligers te geven.


Daarom doen wij vandaag deze oproep! Wie wil er mee helpen om zoveel mogelijk complimentje te verzamelen voor onze lieve vrijwilligers? <3 - Surf als de bliksem naar onze facebookpagina! al onze vrijwilligers met complimentje! Want zonder hén zouden we nooit staan waar we nu staan. En vandaag... Mag het hun dag zijn!


Dendermondse zwervertjes | Facebook83 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven