Help jij onze kerstboom vullen voor onze zwervertjes?

Bijgewerkt op: 4 apr. 2021

Wie wil er pakjes leggen onder deze eenzame kerstboom? 🎁


Het is weer zover...de koude winterse dagen. Niet de makkelijkste periode voor zwervertjes of huiskatjes die op straat geraakt zijn. Ons team doet er elke dag absoluut alles aan om katten te helpen. 2020 was een bijzonder moeilijk jaar en onze kerstmarkten gaan spijtig genoeg niet door. De steun die we van vele van jullie kregen valt nu weg.


🎄🎅🏼Toch vonden wij een gezellig alternatief voor mensen die rond de komende feestdagen toch nog iets hartverwarmends willen doen. Daarom hebben onze vrijwilligers een plaatsje voorzien waar jullie pakjes voor onze katjes kunnen brengen. Alles is welkom! Tips... hoe je onze zwervertjes en opvangertjes een fijne kerst kan bezorgen vind je de komende dagen op onze website en facebook!Wat we momenteel het meeste nodig hebben is alle soorten kattenvoer. Want onze voorraad om de zwerfkatjes te voederen is aan het zakken... 🐾🙏


🐾🎁🌲Hoe werkt onze KERSTBOOMACTIE? 🌲🎁🐾


De komende dagen gaan er regelmatig vrijwilligers de wacht houden in het lokaal. Wij laten elke dag op onze facebook weten wanneer er iemand aanwezig is. 🌲


Kom binnen deze uren naar lokaal: - Sint-Ursmarusstraat 100A, Baasrode - Je kan dan “coronaproof” 🦠in onze ingang je kerstkadootje(s) 🎁voor onze katten onder onze boom komen plaatsen. Er liggen kaartjes waarop je jouw naam en gegevens voor ons kan achterlaten. Er is ook een bus voorzien voor mensen die graag een centje doneren. 🐾🎁🌲


Onze zwervertjes hebben uw warme kerststeun heel hard nodig dit jaar! 🐈🙏


Vrijwilligers aanwezig:

26/12/2020 van 10:00 tot 13:00u & 14:00u tot 20:00u

27/12/2020 van 10:00 tot 13:00u & 14:00u tot 19:00u

28/12/2020 van 10:00 tot 15:00u

04/01/2020 van 10:uu tot 13:00uBtw: Kom je onze Boom bezoeken met een kadootje? Neem dan een selfie of een foto. Gebruik #dendermondsezwervertjes en/of tag ons! Post deze op je tijdlijn of insta! En laat hiermee je vrienden weten dat je ons steunt! Op deze manier help je ook reclame maken voor onze actie. 💕

95 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven